Rozkład Tygodnia 27.06-02.06

Kategorie: Rozkład Tygodnia

7.07.2016 – Msza Święta w Katedrze (odbędzie się – zapraszamy!)

PONIEDZIAŁEK 27.06

  • Adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele (w Kościele Najświętszego Zbawiciela). Będzie to modlitwa w ciszy w intencjach wspólnoty i naszych prywatnych.

WTOREK 28.06

  •  spotkanie wtorkowe, miejsce: Szkoły Salezjańskie ul. Ku Słońcu – w salce (wejście przez furtę)

ŚRODA  29.06

  • wyjście do bezdomnych, rozpoczynające się tym razem od Mszy Świętej w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (trzecia środa miesiąca)o godz. 18:30. Po tym wyjście.
  • wyjście do chorych, w szpitalu onkologicznym o godz. 19:00.
  • diakonia muzyczna, miejsce spotkania to salka w Parafii Najświętszego Zbawiciela. Próba rozpoczyna się o godz. 19:00

CZWARTEK 23.06

  • spotkanie czwartkowe, godz. 19.15 w kaplicy boczne w katedrze

SOBOTA 02.06

  • wakacyjne wyjście  –  „Nordic Walking Trasą Pięciu Dębów”. Spotkanie na szczecińskiej Gubałówce o godz. 9:00. Cała spacerowa część potrwa do 2 godzin – trasa tam i z powrotem; można iść o kijkach albo bez.

W piątek 24 czerwca rozpoczęliśmy oficjalnie modlitwę Różańcem Wieczystym o pokój na świecie. Była to wyjątkowa data, bo właśnie 24 czerwca 1981 roku Maryja po raz pierwszy ukazała się dzieciom w Medjugorie. Tak jak ksiądz Rafał mówił, jest to pierwsza taka inicjatywa w całej Polsce i tylko początek do tego by ta modlitwa rozrastała się w tej ważnej intencji i pokój na świecie. Każdy z obecnych włączonych w tą modlitwę otrzymał ręcznie pleciony różaniec przez osoby z Przymierza Miłosierdzia przygotowany specjalnie na tę okazję. Wciąż można dołączać się do modlitwy!

 

 

Wszystkie spotkania są otwarte dla każdego – zapraszamy!

Masz pytanie? Napisz na email: szczecin@przymierzemilosierdzia.pl

Dodał: Marcin